Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Czesiu
Śro 29 Lis, 2006 13:35
Alias - drugi adres
Autor Wiadomość
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Czw 16 Mar, 2006 16:05   Alias - drugi adres

Witajcie!

W celu zwiększenia popularnosci strony istniejej możliwość zastosowania tzw. aliasów, dzięki czemu:
- na stronę będzie można wejść również przez inny adres (www.vitiligo.ovh.org musi działać dalej),
- strona będzie widoczna w wyszukiwarkach (takie są założenia).

Teraz musimy tylko zdecydować się nazwę domeny. Wybrałem, wydaje mi się, najlepszą ofertę ze strony www.xt.pl Możliwości są takie, jak widnieją w ankiecie. Dla przykładu, jeśli wybierzemy domenę xt.pl, wówczas na stronę będzie można wejść wpisując alias (adres): www.vitiligo.xt.pl Ciekawa, chociaż może się okazać kłopotliwa, jest domena go.pl - wtedy można by mieć taki alias: www.vitili.go.pl albo oczywiście www.vitiligo.go.pl

Jak Wam się to widzi? Zachęcam do głosowania i zabierania głosu.

Czesiu
 
 
Francesca 

WAGA

pole1: 7
Pomogła: 6 razy
Dołączyła: 27 Lut 2006
Posty: 143
Skąd: Małopolska
  Wysłany: Sob 06 Maj, 2006 11:29   To znowu ja! :D

Czesiu z tymi aliasami to jest wspaniała sprawa. Zresztą sam o tym wiesz. Ja prowadze takiego małego mojego blogika (tak z nudów) i do tej pory miałam bardzo małą frekwencję, a teraz jestem wpisana w aliasy na (nie pamietam dokładnie) 1i.pl i od razu jest więcej ludzi :mrgreen: Strasznie się teraz cieszę jak otwieram strone, a tu nowe komentarze, nowe wpisy. Stronka ożywa.....ja wraz z nią. Pozdrawiam po stokroć. Zapomnialam najważniejszego napisać : wszyscy jak jeden mąz dziękujemy BARDZO Czesiowi za jego wkład i za to ,że zajmuje się chatami,forem, wszystkim w sposób tak rzetelny i odpowiedzialny. :D (ale się podlizałam) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: [fajna buzka]
 
 
Berta 

Katarzyna


imie: Katarzyna
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 220
Skąd: Sędziszów Młp
Wysłany: Sob 06 Maj, 2006 21:23   

:twisted:
to ja nie bede gorsza , hihihih i tez sie podliże a co mi tam......
Czesiek jest debeściak a jego wiedza o bielactwie jest porazająca , i dzieki za czas i cierpliwość
Kaśka :lol:
 
 
mrjinks 


Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 6
Skąd: z K?towni [;
Wysłany: Czw 25 Maj, 2006 18:00   

Kurcze, za szybko zacząłem pisać uwagi odnośnie forum w innym dziale :|, no ale sądze, że Pan Czesiu to przeniesie tu :). Ja bym zamiast 1000 aliasów proponowal jakąś domene i podpiąć pod to serwis pod ovh?:)
 
 
Czesiu 
Administrator

imie: Grzegorz
Dołączył: 11 Lut 2017
Posty: 603
Skąd: Holandia
Wysłany: Czw 25 Maj, 2006 18:24   

mrjinks, z tymi aliasami na ovh jest jakos dziwnie, dlatego do tej pory nie wybralem nic. W faq pisza ze mozna z nich korzystac, na forum, ze nie. Teraz wydaje mi sie, ze jednak nie bedzie nowego aliasu, tylko ustalimy jakas nowa domene, bo jak juz pisalem miejsce sie konczy w bazie. Wszystkie sugestie i propozycje mile widziane.
 
 
mrjinks 


Dołączył: 25 Maj 2006
Posty: 6
Skąd: z K?towni [;
Wysłany: Czw 25 Maj, 2006 18:36   

Jak coś, to mogę zaoferować oplacany przezemnie hosting, miejsca masę... nazwa.pl, więc solidnie, w tej chwili tylko sobie strugam tam 667.pl i forum.667.pl, gdybyś zarejestrował domenę, to można to podpiąć i przenieść forum :).

Pozdrawiam
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo