Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
??? przyczyny???
Autor Wiadomość
Berta 

Katarzyna


imie: Katarzyna
Pomogła: 8 razy
Dołączyła: 26 Lut 2006
Posty: 220
Skąd: Sędziszów Młp
  Wysłany: Sob 25 Mar, 2006 18:09   ??? przyczyny???

:?: Hej! nie znam się na tym, [ a napewnionie tak jak Czesiek, czapki z głów), ale troche juz poczytałam , i jedno jest pewne, NIKT nie wie skad sie to draństwo bierze, bo jak b y wiedzieli to by cos zrobili, a tak to błądzą jak ślepy , po omacku. U każdego chorego pzrczyna tej choroby jest inna .A my musimy poprostu byś silni i tyle..... I tej siłu żyzce sobie i wam :roll:
 
 
kasta15 
Ania


pole1: 137
imie: Anna Maria
Pomogła: 3 razy
Dołączyła: 15 Sty 2007
Posty: 146
Skąd: RogoĽno Wlkp.
Wysłany: Pią 26 Sty, 2007 00:59   przyczyn wiele...chorych jeszcze więcej...wiary moc

Przyczyn jest wiele, większość omówiona na forum, w tekstach, u lekarzy. Jedno jest pewne, nie ma jednej przyczyny, u każdego z Nas występuje swoisty "kompleks przyczynowy", mamy dostęp do swoistego pakietu genów bliżej nieokreślonych, determinant środowiskowych, zdrowotnych etc. Chcę jednak, żebyśmy podejmowali walkę dwustronną, nierówną, bo zarówno z przyczynami, jak i skutkami naszej choroby. Jak zwyciężymy- i będzie ciężko, to wiemy- wygrana też będzie podwójna... bo dla nas życie i radość ze słonecznego dnia uzyska magiczną moc...ja w to wierzę i trzymam za Was kciuki, z całego serca:)
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo