Bielactwo - vitiligo.com.pl Strona Główna Bielactwo - vitiligo.com.pl
Bielactwo nabyte, leczenie, zdjęcia, forum

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
a tu ja :-)
Autor Wiadomość
nicia 

Dołączyła: 08 Cze 2009
Posty: 25
Wysłany: Pon 08 Cze, 2009 11:23   a tu ja :-)

Witam wszystkich,
Przeczytałam chyba wszystkie Wasze wypowiedzi na forum... Wasze dobre nastawienie i ciepłe słowa skłoniły mnie do wznowienia leczenia tego dziadostwa po ponad 10 latach. wcześniej chodziłam po wielu lekarzach, bioenergoterapeutach.... jak to mówią u diabła nie byłam, aż pogodziłam się z tym, zaakceptowałam samą siebie i tak zostało. dopiero teraz po wakacjach w egzotykach, gdzie znowu się, jak za dawnych czasów poryczałam (dzień w dzień przez połowę urlopu), bo się wszyscy gapią i nie mogę się jak wszyscy opalać, stwierdziłam, że trzeba coś z tym cholerstwem zrobić, żeby mi następnych wakacji nie popsuło.
zadzwoniłam więc do poradni Wenus - termin mam na styczeń do p. Bourion, a jest czerwiec... trochę mi to podcięło skrzydła... zapisałam się do dermatologa w przychodni NFZ. Zobaczymy co będzie.....
Jak widzę część z Was leczy się domowymi metodami i tym, co znajdą w necie... ale ja chyba na to nie mam dość odwagi...
no nic, to by było na tyle. Dodaliście mi otuchy..... dziękuję Wam wszystkim za to.
Powodzenia!
nicia
 
 
ssandrietta 


imie: Sandra
Pomogła: 1 raz
Dołączyła: 24 Cze 2008
Posty: 91
Skąd: Małopolska
Wysłany: Pon 08 Cze, 2009 15:27   

hej:) grunt to dobre myslenie:P:P ja tez mialam takie wielkie plany wyzdrowiec na wakacje;) hehe a tu raptem po 1,5 miesiacu leczenia sie pojawilo moze z 10 piegów(pieg?):P;P:P ale dalej wierze ze sie z tego wylize:D
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  

phpBB by przemo