vitiligo.com.pl

Vitiligo.com.pl

W poszukiwaniu straconego pigmentu
Dzisiaj jest czwartek,
18. lipca 2024

Witaj na mojej stronie!

Jestem absolwentem Politechniki Wrocławskiej na Wydziale Podstawowych Problemow Techniki, kierunku fizyka techniczna, specjalności fotonika. Moja praca magisterska pod kierownictwem prof. Haliny Podbielskiej dotyczy nieinwazyjnej diagnostyki optycznej stanu skóry i poświecona jest bielactwu.

Temat pracy dyplomowej: Zaprojektowanie urządzenia do diagnostyki stanu skóry w świetle spolaryzowanym i zbadanie możliwości zastosowania w diagnostyce zaniku pigmentu.

Artykuły z pracy magisterskiej o vitiligo Fragmenty pracy znajdują się w dziale artykuły.

Praca magisterska o vitiligo Jeśli chcesz przeczytać całą pracę, zapoznaj się z tematem na forum Praca magisterska o vitiligo.

Moje leczenie Aby przeczytać o moich sposobach leczenia, kliknij ikonę Moje sposoby leczenia i postępowania

Moje posty Możesz przeczytać również moje posty na forum oraz założone przeze mnie tematy.

Moje fotki A oto ja na wycieczce rowerowej. Więcej moich zdjęć znajduje się w galerii na forum (dostępne po zalogowaniu).

Kontakt Skontaktować się ze mną można przez maila (preferowana opcja), gg lub forum. Pisząc do mnie, przedstaw się! Staram się zawsze odpowiadać. Jeśli jednak nie odpisuję przez dłuższy czas, są dwa zasadnicze powody ku temu: nie mogę odpisać lub nie doszła do mnie wiadomość. Wówczas uzbrój się w cierplilwość i/lub napisz jeszcze raz.

‹3ˇď܃